Український журналіст Гордон пояснив, чому він так часто виступає у пропагандистському ефірі

Дмитро Гордон

Журналіст Дмитро Гордон переконує, що на російських пропагандистських каналах він говорить правду про Кремль та його господаря Володимира Путіна. За його словами, таку просвітницьку функцію, перш за все, має виконувати міністерство інформаційної політики. Об этом сообщает fatal-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як розповів Гордон у ефірі 24 каналу, вмикається у ефіри російського телебачення він з великою радістю та задоволенням.

"Мені приносить задоволення те, що я висловлюю свою точку зору. Вона категорично не збігається з тим, що чують росіяни на своїх федеральних каналах. Тільки я можу сказати у ефірі пропагандистських телеканалів у прайм-тайм, що Путін – злочинець, що Росія – країна-агресор, що ви всі є винними в тому, що вбито понад 10 тисяч осіб, що ви – негідники. І я це говорю", – зауважив він.

За словами журналіста, сказати таке він собі може дозволити, оскільки є незаангажованим, ніколи ні в кого не брав гроші, бо йому й "своїх вистачає", має свою точку зору та завжди її відстоює.

Щодо того, чи побачать це в Україні, я це потім виставляю на своєму Youtube-каналі, і це бачать мільйони людей у всьому світі. І найголовніший посил – я закликаю до совісті, до почуттів, до гордості російського суспільства. Повірте мені, у Росії є велика кількість людей, які все розуміють. Їм соромно, вони не можуть протестувати, тому що будь-який протест у Росії карається миттєво. Але вони створюють суспільну думку. Тому варто доносити правду до росіян, яких мільйони,
– наголосив Гордон.

Щоправда, він досі не може зрозуміти лише одного – чому його так часто запрошують, попри його гучні заяви.

"Чи то їм рейтинг потрібен!?" – дивується представник українських медіа.

Хто такий Дмитро Гордон? Це український журналіст, телеведучий, політик. Народився він 21 жовтня 1967 року у Києві. Наразі є головним редактором газети "Бульвар Гордона" та засновником інтернет-видання "ГОРДОН". В останньому головним редактором працює його дружина Олеся Бацман – колишній редактор програми "Шустер LIVE". З 2014-го по 2016 рік Дмитро Гордон був депутатом Київської міської ради.

Відомий тим, що брав інтерв’ю у багатьох відомих особистостей: від співака радянської естради Йосипа Кобзона до боксера Олександра Усика. У лютому 2017 року його авторський проект "ГОРДОН" стартував на телеканалі "112 Україна", який, за чутками спершу належав, очільнику МВС часів Януковича – Віталію Захарченку, а у 2018 році його придбав кум Путіна Віктор Медведчук.

Дивіться повний випуск програми "Що це було?" за 9 лютого 2019 року:

Інші гучні заяви дмитра гордона:
 • 14 серп 2018
  Дмитро Гордон виступив проти передачі Києво-Печерської Лаври у володіння Київського Патріархату
 • 19 трав 2018
  Відомий журналіст назвав українців "дегенеративним народом"
 • 5 бер 2018
  "Будемо валити зі зброї": націоналісти збираються заблокувати вечір журналіста Гордона у Львові
 • 25 груд 2017
  Відомий український журналіст пояснив, чому не поїхав воювати на Донбас

Джерело статті: “http://24tv.ua/ukrayinskiy_zhurnalist_gordon_poyasniv_chomu_vin_tak_chasto_vistupaye_u_propagandistskomu_efiri_n1109731”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя